Ruhunuzu Arındırın

Kadın ve erkek misafirlerimiz için özel geliştirilen cilt bakımı ve vücut bakımı programları ile de cildinizi de Marin Spa’da yenileyebilirsiniz. Amacımız; kendi değerinin farkında olan, profesyonel hizmet almak isteyen ve hayatın stresinden bir nebze uzaklaşmak isteyen misafirlerimize, kendilerini özel hissettirmek ve kusursuz bir hizmet sunmaktır.
Sahip olduğumuz sektör deneyimi ve profesyonel kadromuz ile Hilton Garden Inn Ankara Spa bölümünde hizmet vermekteyiz. Marin Spa, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, dinlenme alanları, cilt bakım üniteleri ve fitness bölümü ile misafirlerine kusursuz bir hizmet sunar.
Kadromuz alanında uzman ve eğitimlidir. Profesyonel Dünya Masajları ile Geleneksel Türk Hamamının uyumunu merkezimizde keşfedebilirsiniz. En keyif aldığımız organizasyonların başında ‘Geleneksel Gelin Hamamı Ritüelleri’ gelir. Gelinlerimiz bu özel günlerini merkezimizde unutulmaz anılara dönüştürebilirler.
Profesyonel Dünya Masaj Ritüellerimiz ile geçmiş ve gelecek kaygısından bir nebze de olsa arınır, ruhunuzu ve bedeninizi keyifle dinlendirebilirsiniz.
İster aromatik yağlar eşliğinde, ister Hint Şifalarına dayalı taşlar eşliğinde dilediğiniz terapileri ister tek başınıza, isterseniz partneriniz ile birlikte alabilirsiniz. Özel gün terapileri ile anları ölümsüzleştirmek için de merkezimizi tercih edebilir ve çiftiniz ile birlikte Marin Sonsuzluk Düeti nin sırrını keşfedebilirsiniz.